زندگی روشن با شیل ایران

چرا شیل ایران

پس از سالها فعالیت در حوزه واردات محصولات شیلین الکتریک بر آن شدیم تا با همراهی جمعی از بزرگان بازار برق و تکیه بر توانمندی مهندسان داخلی و حمایت شرکای خارجی خود گامی جدید در جهت واردات، مونتاژ و تولید بر اساس زنجیره تامین این محصولات بر داریم.

ما در شیل ایران به زنجیره تامین کالا، جهت ارایه یک محصول نهایی برتر معتقدیم و در این راستا با بهترین کارخانجات تولیدی و دانش بنیان تایوانی، چینی، ایرانی و موسسات استاندارد جهانی همکاری می کنیم.

شیل ایران با بهره گیری از بهترین و پیشرفته ترین خطوط آزمایشگاهی توانسته محصولاتی با کیفیت بی نظیر را روانه بازار کند و بخشی از رسالت خود در راستای خودکفایی صنعت برق کشور را به انجام رساند.

در راستای رسیدن به این مهم شرکت شارین پارس ایرانیان با نام تجاری شیل ایران موفق به اخذ استاندارد ملی شماره 2611 برای قطع کننده های مدار با مصارف خانگی نوع b و c تا جریان 63 آمپر، استاندارد IEC60898-1(2015) در تولید کلید مینیاتوری تک پل و سه پل C25 و C32، استاندارد IEC60947-4-1(2012) در تولید انواع کنتاکتور سه پل ac و استاندارد IEC60947-2(2013) در تولید انواع کلید اتوماتیک گردید.

مشتریان ما

گروه شیل ایران با فعالیت در حوزه برق صنعتی همواره سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته و از هیچ کوششی در این زمینه دریغ ننموده است.